با توجه به نوسانات قیمت ها لطفا قبل از اقدام به خرید کتاب با ادمین سایت از طریق تلگرام واتس اپ و یا تلفن دفتر سایت تماس حاصل فرمایید..

شهر کتاب بهمن یکی از37 شعبه فعال درعرضه کتاب و محصولات فرهنگی میباشد.

نظر به اینکه فضای مجازی کم کم بصورت غالب درآمده و خریداران تمایل بیشتر پیدا کرده که از طریق فضای مجازی وبا در نظر گرفتن ذخیره وقت خود که از طلاست به این سمت و سو روی آورده اند.

لذا گروه شهر کتاب بهمن و متخصصین فروشگاه دبیران در تمامی رشته های به چاپ رسیده کتاب وسرگرمی های علمی و انواع سی دی و لوازم التحریروهمچنین بعضی ازکارهای گروه خدماتی فعالیت خودرا آغاز نموده است.

امید است که در سالهای آتی برای تمامی اقشار جامعه مفید و خدماتمان زبان زد خاص وعام گردد.

• چشم‌انداز آینده

معادلات اقتصادی در دنیای امروز به سبب تحولات تکنولوژیک و گسترش ارتباطات و انفجار اطلاعات دیگر در محدوده‌ی مرزهای جغرافیایی کشورها و حتی قاره‌ها تعریف نمی‌شود. یکی از ابزار های نوین وب سایت تجارت الکترونیک می باشد . بدین منظور واحد کتابی شهر کتاب (کوشان بوک )تصمیم به راه اندازی فروش انلاین کتاب و محصولات فرهنگی گرفت

چشم‌انداز آینده  واحد کتاب شهر شهرکتاب(کوشان بوک ) به طور خلاصه از این قرار است:

۱. برنامه‌ریزی استراتژیک
تلاش برای افزایش تقاضا برای خرید کتاب و محصولات فرهنگی، بازارسازی و تعریف و تبدیل کتاب به عنوان کالای ضروری برای بهبود زندگی فردی و جمعی شهروندان از طریق گسترش برنامه‌های نقد کتاب، درس‌گفتارها، کارگاه‌ها، کلاس‌ها، مسابقات فکری و ادبی و هنری و نظایر آن.
۲. تحقیق و توسعه
دعوت بیشتر و متنوع‌تر از کارشناسان برای شناخت دقیق‌تر نیازها به تناسب سن و شغل و اقلیم جغرافیایی و تدوین راه‌کارهای متناسب برای آن‌که مردم جامعه مطالعه و کتابخوانی را در شمار نیازهای اولیه خود بشناسند.

۳. بازاریابی
گسترش شبکه‌ فروشگاه‌های زنجیره‌ای عمومی و تخصصی و آکادمیک در سراسر ایران با مشارکت افراد حقیقی و حقوقی.